LG Wing: LG’nin Tek İsme 2 Telefon Sığdırdığı Modeli

Teknoloji devlerinden olan LG mobil telefon sektöründe rakiplerine yetişmek için her geçen gün kendini daha da geliştiriyor. İşte Lg’nin yeni telefonu LG Wing

LG’nin tanıttığı bu çift ekranlı yeni telefon ise herkesi şaşırtarak mobil sektöründe LG’nin çok konuşulan bir isim olmasını sağladı.

LG Wing ‘in Tasarımı

Daha öncede görsellerinin paylaşıldığı LG Wing ‘in son görseli işte karşınızda. Telefonun üst kısmında bulunan 2. yatay ekran ile 2 ekranda açık iken cihaz T şeklinde görünüyor.

LG Wing

Ayrıca Wing’in tasarımında ön kamera ve çentik bulunmuyor. Kullandığı pop-up kamera sistemi ile 2 ekranda da tam ekran deneyimini bizlere sunuyor.

LG Wing Nasıl Kullanılıyor

Bu 2 ekranı nasıl kullanacağız diyorsanız hemen bir kısaca anlatalım. Telefon aslında size birbirine birleşik tek ekran görünümünde 2 ekran olarak geliyor. Ana ekranı aşağıya veya yukarıya kaydırarak 3,9 inç boyutunda olan 2. ekranı gün yüzüne çıkarmış oluyorsunuz. Bu şekilde aslında yeni telefonlarda gelen: Tek telefonda ekranı 2 ye bölerek aynı anda 2 uygulama kullanma , özelliğini LG bize 2 ekran sunarak daha kolay bir kullanım sağlıyor.

Gimbal Modu Nedir?

LG bize gimbal modu olarak adlandırılan bir profesyonel video seçeneği sunuyor. Bu mod açık olduğunda her iki ekranda da ayrı ayrı iki uygulama kullanabileceğiniz gibi, küçük ekranı kontrol, büyük ekranı görüntüleme için de kullanabiliyorsunuz. Örneğin; kamera uygulamasını açtığınızda mod ve diğer kontrolleri küçük ekranda, çekeceğiniz görüntüyü ise büyük ekranda görebilirsiniz.

LG Wing Gücünü Hangi Donanımdan Alıyor

Mobil cihazlarda en çok konuşulan bir diğer konu ise hızı. Bu telefon ise gücünü  Qualcomm’un orta üst segment bir işlemcisi olan Snapdragon 765G’den alıyor.

LG Wing’in Özellikleri

  • İşlemci: Snapdragon 765G
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 256 GB
  • Ekran: 6,8 inç OLED ana ekran, 3,9 inç ikincil ekran
  • Arka Kamera: 64 MP + 13 MP + 12 MP
  • Ön Kamera: 32 MP
  • Batarya: 4.000 mAh

LG Wing’in Fiyatı

En çok cevap beklenilen sorulardan biri olan fiyatı ne? sorusuna maalesef şuanlık cevap veremiyoruz. LG Wing’in fiyatı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat açıklama yapıldı zaman sizlere bildireceğiz. Bizi İnstagram ve Telegram’dan takip ederek açıklama yapıldığında hemen haberiniz olabilir.

LG Wing Lansman Videosu

Yazılarımızdan Anında Haberdar Olmak İçin Telegram Kanalımıza katılabilir veya Instagram Hesabımızı Takip Edebilirsiniz.

ARM Satışında Son Durum Ne? ARM Ne Kadara Satılacak?

Tik Tok Pro Nedir? Tik Tok Kullanıcıları Dikkat

Leave a Reply